Hosgeldiniz , SanatCar Otomotiv

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Aracınızın  orijinalliğini bozmadan boyasız profesyonel kaporta göçük (hasar) düzeltme yapmaktayız.

SANATCAR

Boyasız Çizik Giderme

Araçlarda meydana gelen derin çiziklerin ve taş vurukların aracın orijnalliğni bozmadan ve kesinlikle boyamadan profesyonel hizmet sunmaktayız. 

Boya Parlatma ve Koruma

Özel olarak formule edilmiş SanatCAR ürünleri kullanılarak boya üzerindeki kılcal çizikler , yüzeyin temizliği ile giderilir. Araçlarınız uzun süreli ilk günki gibi canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Korumaya alınmış bir boya yüzeyi sağlar.

Sanatcar

Detaylı Hijyenik İç Temizlik

Araçların tabandan tavana , bagajdan havalandırma ızgaralarına kadar tüm yüzeylerine işlem yapılır. Uygulama ile araçların iç hacimleri ; pis koku ve bakterilerden arındırılarak hijyenik bir ortam sağlanır. 

SANATCAR

Araclarınızda dış etkenler sonucu oluşan çatlakları gidermek için profesyonel ekibimiz ile hizmetindeyiz. Araç camını değiştirmek yerine onarmak  hem ekonomik açıdan daha uygun hem de orijinalliğini bozmamaktadır. Temel prensibimiz her zaman öncellik tamirdir.

Sanatcar

Far Temizleme ve Koruma

Aracın en önemli parçalarından biriside farlardır. Eğer farlarınız kararmış, islenmiş ve yüzeyi bozulmuş ise bu farlar karanlıkta
aydınlatma yapmaz, net olarak aydınlatma yapmaz, yolu göstermez ve aracınızın estetik görünümünü kötü yönde etkiler. Bu yüzden farlarınızı temizletmenizi öneririz.

Sanatcar CAM fİLMİ

Aracınızı her yönden kusursuz hale getiren SanatCAR oTOMOTİV  Filmleri ile tanışın. Zararlı UV ışınlarını %99′ engelleyin.

UV ışınlarına dur deyin. Cilf kanseri gibi ciddi sorunlara sebebiyet veren zararlı UV ışınlarını %99 oranında engelleyin. Cilt kanserine yakalanma riskinizi minimuma indirin.

Sanatcar

Kaput Koruyucu Film

155 mikron kalınlığında silikon bazlı malzemedir. U.V ışınlarını geçirmeyen özel bir tabakaya sahiptir. Çatlamaz , solmaz , sararmaz ve boyaya zarar vermez . Aracınızın ön yüzeylerini çiziklerden de korur. Aracınızın 2. el satış değerini arttırır.

sanatcar otomotiv

Aracınızın iç dekorasyonunda zamanla meydana gelen sararma , solma , eskime , çatlaklar , yırtılma , aşınma ve boya solmalarını uygun ekipman ve malzemeler kullanılarak profesyonel ekibimizle orijinal haline gelir. 

Sanatcar

İç Döşeme ve Tamiri

Araçlarda plastik deri , halı , kumaş kaplı , aksamlarında dış etkiler sonucu oluşan sigara yanığı , çizik , çatlak , yırtık , aşınma , vs. gibi hasarların komple değiştirmeksizin uygun ekipman ve malzemeler sayesinde eski hasar fark edilemeycek düzeyde tamir edilir. 

ARACINIZI SATIŞA HAZIRLAYALIM

SanatCAR Fotonomi Araç Fotoğraf Stüdyoları ile araçlarınızın resimlerini ve videolarını daha iyi kalitelerde çekmenizi sağlar. En son teknolojiler kullanılarak hazırlanan stüdyolarımızda deneyimli personellerimiz eşliğinde araçların renklerine ve özelliklerine göre fotoğrafları ve videoları çekilerek medyada satışa hazırlanmaktadır.

Profesyonel Çekimler İçin Ulaşın

MERKEZ : Bahçekapı Mah.2534.Sok, Şaşmaz Blv No:19/C, 06797 Etimesgut/Ankara
 

ŞUBE 1 : İlkyerleşim, Başkent Blv. 204 A, 06370 Yenimahalle/Ankara

ŞUBE 2 : Galericiler Sitesi, Saracalar Mahallesi G/2 Blok No:13 Akyurt/Ankara 

               info@sanatcar.com

Bayilik Bilgi : 0532 588 78 76 

Gsm : 0505 242 12 35  

Müşteri Destek : 0544 505 10 06